כללי המשחק

“אלופי הזהב” – משחק הרפתקאות באווירה קסומה של טירה. מטרת המשחק היא להצליח במשימות, לצבור נקודות ולאסוף כמה שיותר זהב. על מנת להגיע לזהב, עוברים השחקנים דרך חדרי משימות מאתגרים וחווייתיים, בסיום כל משימה מקבלים נקודות בהתאם להצלחה במשימה, ככל שצוברים יותר נקודות מקבלים יותר זמן לחיפוש זהב כל שחקן עולה ל”תיבת הזהב” על מנת לאסוף זהב לעצמו, הזמן העומד לרשותו הוא כמספר הנקודות אותן הצליחה קבוצתו לאסוף במשימות, עם הזהב שאסף, ניגש כל שחקן לבנק שם נשקל הזהב ובהתאם למשקלו מקבל כסף “אלופי הזהב” איתו הוא הולך ל”חנות האלופים” ויכול לקנות ממגוון המתנות. כל המשחק מלווה במוזיקת רקע עם קריינות, מנהל משחק וצוות מדריכים מיומן.

ימי הולדת באלופי הזהב

אתם מוזמנים לשחק במשחק “ימי הולדת באלופי הזהב” משחק הרפתקאות באווירה קסומה של טירה. מסיבת יום ההולדת נפתחת בכ-15 דקות של קבלת פנים בהם מוגש לילדים כיבוד קל של חטיפים מלוחים ושתיה קלה. אנחנו ממשיכם בטקס יום ההולדת בו מזמינים את ילדי יום ההולדת לבמה מדליקים עבורם את הנרות ומזניקים לכבודם למשחק אלופי הזהב. לאחר מכן מקבלים השחקנים הסבר על המשחק מתחלקים לקבוצות ויוצאים לדרך …..

*גיל חגיגת ימי הולדת הינו גן חובה ועד כיתה ו’.

מסיבת יום הולדת כוללת: הזמנות למסיבה, שלט לכיתה, השתתפות במשחק “ימי הולדת באלופי הזהב”, כיבוד ומתנות למשתתפים. כל המשחק מלווה במוזיקת רקע עם קריינות, מנהל משחק וצוות מדריכים שירותי ומיומן.ניתן לקיים מסיבות ימי הולדת לקבוצות של 30-120 ילדים. לנוחיותכם, אנו ערוכים לקהל גדול של ילדים והורים. נשמח לבנות עבורכם כל אירוע לפי מסגרת תקציב או רעיון.