כללי המשחק

“אלופי הזהב” – משחק הרפתקאות באווירה קסומה של טירה. מטרת המשחק היא להצליח במשימות, לצבור נקודות ולאסוף כמה שיותר זהב.. על מנת להגיע לזהב, עוברים השחקנים דרך חדרי משימות מאתגרים וחווייתיים, בסיום כל משימה מקבלים נקודות בהתאם להצלחה במשימה, ככל שצוברים יותר נקודות מקבלים יותר זמן לחיפוש זהב.. כל שחקן עולה ל”תיבת הזהב” על מנת לאסוף זהב לעצמו, הזמן העומד לרשותו הוא כמספר הנקודות אותן הצליחה קבוצתו לאסוף במשימות, עם הזהב שאסף, ניגש כל שחקן לבנק שם נשקל הזהב ובהתאם למשקלו מקבל כסף “אלופי הזהב” איתו הוא הולך ל”חנות האלופים” ויכול לקנות ממגוון המתנות.. כל המשחק מלווה במוזיקת רקע עם קריינות, מנהל משחק וצוות מדריכים מיומן.

מסיבות כיתה באלופי הזהב

מסיבות כיתה באלופי הזהב

מסיבת הכיתה נפתחת ב כ 15 דקות של התכנסות שבמהלכו יכול המזמין לפנות אל קהל המוזמנים , לומר תודות , להעניק מתנות ולתת את הכותרת לארוע שלכבודו התכנסו המוזמנים , השחקנים מקבלים הסבר על המשחק ויוצאים לדרך ….

לרשותכם שתי רחבות להורי המוזמנים שכוללות ספסלים ופינות ישיבה , פינה לקפה וכיבוד קל ושולחנות שמסוגלים להכיל בישיבה כ 50 מבוגרים .

מסיבת הכיתה כוללת : שלט לכיתה והזמנות לחלוקה , כניסה למשחק אלופי הזהב , שתייה קלה לשחקנים , ארוחה לשחקנים , פרסים ומתנות למשתתפים ,פופקורן וסוכר על מקל .